Macrory

Kassikasvandus
 

 

Meie kasvandikud

Meie kasvandikud uutes toredates kodudes!

2019

Pesakond R2 (18.09.19)

CH Silver Kristofer of Golden Neko x JCH Macrory Wendy Silversky 
 

Macrory Ricinus Silversky on hõbedane hajutatud poiss megasuurte roheliste silmadega! Haruldane iludus läheb elama Viktoria perre, kus ollakse juba ammu nii Webbi kui tema õe Wendy fännid :)

 

Pesakond Q2 (20.07.19)

Margocha Justin x Macrory Dahlia
 

Macrory Queen läks elama Rannamõisa ja tema uueks perenaiseks on Kati. Queenil on lausa oma Instagrami konto - kes soovib, saab tema elu jälgida! Queen on värvuselt sinine valgega ning silmad tulevad tal tumeoranžid. See tüdruk saab väga hellitatud ja seda ainult heas mõttes! 

 

 

Macrory Queeny Bluesky on haruldane sinine point valgega. Sattus elama oma õest vaid mõnesaja meetri kaugusele! :) Queenyl tulevad ilusad sinised silmad. Tema perenaiseks on Kadri

 

 

Macrory Quattro läks elama Mustamäele ja tema uuteks omanikeks on Kaia ja Klaus. Quattro on samuti juba instagrami staar! Ja nii ära hellitatud, kui veel võimalik. Oleme nii armastava perekonna üle väga tänulikud! Quattro on värvuselt sinine triibuline valgega

 

 

Macrory Mr Q läks elama aga venna lähedale! Milline vahva kokkusattumus. Mr Q ehk hüüdnimega Boss on värvuselt sinine valgega ning tema uueks omanikuks on Anneli! Q uus emme on õppimas loomaarsti abiliseks. Jõudu sel teel!

 

Pesakond P2 (11.06.19)

Margocha Justin x Best Kitten 2018, DGC Cadelonia Gentility of Macrory

Macrory Primula jäi osalema meie aretusprogrammi. Värvuselt on Primula pruun triibuline, silmad on tal tumeoranžid. Hästi ilus tüdruk, kellelt loodame palju!

 

Macrory Petunia jäi samuti osalema meie aretusprogrammi, sest nende hinnatud ema kinkis meile juba oma esimese pesakonnaga kaks imelist tüdrukut! Petu on värvuselt pruun marmor kilpkonn valgega ning silmad samuti ilusad tumeoranžid

 

Macrory Panthera või hellitavalt Panter läks elama lemmikuks meie lähedale Saku valda. Tema uueks peremeheks on Kristjan. Panter on süsimust šoti lühikarvaline. Suureks kasvades eriti ilus!

 

Macrory Phoenix leidis armastava kodu Peetris ehk jäi ka meile lähedale elama. Tema uueks perenaiseks on Mairika. Phoenix on värvuselt sinine triibuline. Hästi pontsu poiss, keda hüüdsime mõmmiks.

 

Pesakond O2 (30.05.19)

Macrory Galax x Best Cat 2018, TGC Elizabetes Caprice III of Macrory

Macrory Oleandra - imeline kilpkonna värvi šoti lontkõrvaline tüdruk. Jäi elama Tallinnasse lemmiku elu, aga näeme teda tulevikus ka näitustel! Oleandra uueks perenaiseks on Ulvi.

 

Macrory Olivero on pikakarvaline punane täpiline poiss, kelle uueks perenaiseks on Maarja. Olivero on väga väga ilus ja suure näitusepotentsiaaliga poiss

 

Macrory Oakley nimi oli inspireeritud tammepuust ja sellele ta kasvades ka vastas - nii suurt kiisut pole meil enne olnud! Ilus punane marmor poiss suurte oranžide silmadega! Oakley läks elama lemmiku elu Tartusse ja tema uueks perenaiseks on Liis

 

Pesakond N2 (22.02.19)

SGC Best Cat 2019, Best Cat 2018 II Rainsy Basilio of Macrory x Margocha Dolce Marmellata of Macrory

Macrory Neptunia on šoti lühikarvaline tüdruk. Värvuselt sinine ja silmad tulevad tal tumeoranžid. Neptunia on hästi ilus ja suur tüdruk, kes jääb meile edasi aretusse. Mõnusa iseloomuga vahva tegelane!

 

Macrory Napoleon on meie šoti lontkõrvaline poiss. Nime pani talle issi. Kuna terve meie teine tähestik pesakondi saab nime taimede järgi, siis oli meilegi üllatuseks, et sellise nimega taim on täiesti olemas. Poiss tuleb uhke ja vägev. Juba sündides oli näha. Napoleon jääb meile aretusse edasi.

 

Pesakond M2 (02.01.19)

SGC Best Cat 2019, Best Cat 2018 II Rainsy Basilio of Macrory x Best Cat 2016 Elizabetes Agnes Zelinda of Macrory

Macrory Magnolia Alba oli meie pesakonna valik ja jäi koos õe Micheliaga edasi aretusse. Magnolia on tugeva närvikavaga ja väga julge tüdruk. Värvuselt lumivalge ja oranžide silmadega. Loodame, et temast kasvab meile üks ilus printsess.

 

Macrory Michelia Alba on õest üsna erineva tüübiga, kuid samamoodi lumivalge ja oranžide silmadega. Geneetiliselt on Michelia sinine. Tal on hästi ilusad kõrvad ja painduv saba, mis on tõu puhul väga oluline. Ka Michelia jäi meile aretusse edasi ja praegu on tema tööks mängimine ja kasvamine.

 

Macrory Macodes Alba läks toredasse perre ja tema uueks perenaiseks on Liis. Macodes on samuti üliharuldane lumivalge kiisu oranžide silmadega. Poiss on suur ja malbe, suur kaisukiisu.

 

Macrory Mertensia on šoti pikakarvaline tüdruk. Meie pisike mõmmi. Värvuselt sinine marmor valgega ja silmad tulevad tal suured ja oranžid. Tema läks elama juba meile tuttavasse perre, kus seekord sai õnnelikuks lapselaps. Soovime teile kõike ilusat! :)

 

2018

Pesakond L2 (17.11.18)

CH Rumfold Coconut Element of Macrory x Glamisway Aquila Italiana of Macrory

Tõu parim Põhja-Euroopas 2019!

Macrory Lilia ehk Lili oli meie valik sellest pesakonnast, kes jääb oma emme asemel aretuses jätkama. Lili on värvuselt must kilpkonn valgega. Tegu on šoti lühikarvalise tüdrukuga. Äge plika, kes ei kohku millegi ees ja ka meie koeraga saab hästi läbi.

 

Macrory Lobelia läks elama Tartumaale ja tema uueks perenaiseks on Margit. Lobeliale on seltsiliseks kaks vahvat last ning üks cavalier. Lobeliale meeldib suhelda ja iga hommik tervitama tulla. Värvuselt on ta pruun marmor kilpkonn valgega. Edu sulle, meie tubli pisike ja kohtumiseni näitusel!

 

Macrory Lotus läks elama meile juba tuttava Regina juurde Tartumaale, kus teda oli juba ootamas Viki (Macrory Victoria) ning veel üks kiisu. Punane marmor kiisu oli Regina pikaaegne soov ja mitu aastat järjekorras oli ootamist väärt. :) Lotus oli kõige rahulikum ja stoilisem tegelane pesakonnas. Ole tubli, meie musimumm!

 

Pesakond K2 (10.11.18)

QGC, Best Cat 2018 II Rainsy Basilio of Macrory x TGC, Best Cat 2018 Elizabete's Caprice III of Macrory

Macrory Kalmia läks edasi aretusse Läti kasvandusse Elizabetes, kust on pärit ka tema ema. Pesakond oli erakordselt kõrge kvaliteediga üleüldiselt ning valikuid teha oli raske. Kalmia on šoti pikakarvaline lontkõrv, värvuselt must kilpkonn valgega. Kalmialt ootame edukat näitusekarjääri!

 

Macrory Kandelia oli pesakonna valik - suured avatud silmad, hästi ilus ümar kolju, suur ilus tüdruk. Läheb koos õe Kalmiaga Lätti, kuid temalt tuleb meile kunagi üks pojake tagasi. Värvuselt on Kandelia pruun marmor kilpkonn valgega. Edu, meie pisike!

 

Macrory Kalimeris on samuti väljapaistev kiisu oma suurte suurte oranžide silmade ja ilusa koljuga. Värvuselt on ta punane triibuline valgega. Elama läks ta lemmikuks Jonna perre Tallinnas, kuid jätkab veel meie aretusprogrammis ja loodame, et ta kingib meile kunagi ühe väärilise järglase! Ka Kalimerist näeb tulevikus näitustel!

 

Macrory Kalahoe oli meie pisike punane lõvi, suur poiss super iseloomuga. Uueks nimeks sai ta Rory. Kõik nad olid väga hea närvikavaga ja ainult soovisid sülle nurruma. Kalahnoe on värvuselt punane marmor ning silmad tulevad tal suured ja tumeoranžid. Kalanhoe läks elama Kalamajja vahvate Riina ja Rivo perre. Õnne ja päikest, pisike!

 

Macrory Kannike on šoti pikakarvaline neiu, värvuselt must kilpkonn. Ta oli kõige suurem tüdruk, kes ei kohkunud millegi ees. Isegi tolmuimeja ei pannud teda ehmuma. Kannike läks elama Greteliisi juurde Piritale, kus talle on seltsiliselt ka koer. Ole tubli, meie musimumm!

 

Macrory Kleinia läks juba tuttavasse perre Tallinnas, kus teda ootas emme Katrin ning vanem venna Zorro (Macrory Zarex). Täpi, nagu me teda sünnist saadik kutsusime, oli meie pesamuna, kellest hiljem kasvas kõige suurem tüdruk. Hästi ilmekate silmadega, värvuselt pruun marmor kilpkonn valgega. Soovime sulle kõike head ja kohtumiseni näitusel!

 

Pesakond J2 (17.10.18)

CH Silver Kristofer of Golden Neko x JCH Macrory Wendy Silversky

Macrory Jasmin Silverksy on šoti lühikarvaline hõbedane tüdruk, kes elab Reeda juures Sakus hoitud ja armastatud lemmiku elu. Jasminil on ilusad suure rohelised silmad. Loodame Jassut ka näitusel näha

 

Macrory Juniper Silversky elab Sauel samuti samuti lemmikuna ning temal on ka üks suur sõber - alaska malamuut. Juniperi uueks omanikuks on Virko. Kohtume kunagi ka näitusel!

 

Macrory Justicia Goldensky elab Tallinnas lemmiku elu ja tema uueks omanikus on Annika. Tibu on armastatud ja hoitud. Värvusel on Jussu kuldne hajutatud ja saanud oma emme suured-suured silmad!

 

Pesakond I2 (16.07.18)

TGC Rainsy Basilio of Macrory x Margocha Dolce Marmellata of Macrory

CHA Macrory Indigo on sinine lontkõrvaline lühikarvaline poiss, kes läks näituselemmikuks Dorise perre Sauele. Poiss kasvab kindlasti ilusaks suureks isaseks suurte põskede ja lihaselise kehaga. Tal on ilusad ümarad silmad ja väga head kõrvad, pikk-pikk painduv saba ja super iseloom. Ootame juba kohtumist näitustel!

 

Macrory Iris on šoti lühikarvaline preili, kes läks samuti lemmikuks ning jäi elama Tallinnasse, vanalinna. Irist kohtame samuti tulevikus näitustel - võrratu iseloomu ja ilmega plika. Nurrumootor on nii kõva, et vahel ei saanud magamagi jääda, kui ta kaissu tuli! Julge pealehakkaja tüdruk, kellel nüüd on peres lausa mitu last kellega päevad läbi mängida ja vanaisa, kelle süles nurru lüüa.

Kõike ilusat teile, meie I2-pesakonna tibud!

Pesakond H2 (04.05.18)

TGC Rainsy Basilio of Macrory x CH Elizabetes Agnes Zelinda of Macrory

DGCA Macrory Hemianthus on mõnusa olemisega armas lontkõrvaline poiss, kes ikka suutis oma ägedate une poosidega üllatada. Hemi on värvuselt klassikalise mustri kreemi-valgega. Poisu jäi elama Tallinnasse, uueks emmeks sai Gristel. Hemi on hiljem koos meiega käinud ka Riias TICA näitusel, kus teda väga-väga hinnati ning tagasi tuli ta hulga finaalidega! Oleme väga uhked! Aga kõige enam tegi rõõmu, et isegi ilma oma emmeta tundis ta end nagu vana kala, nurrus ja nautis näitust ning pani kõiki ohhetama!

 

GCA Macrory Heracleum Alba - lumivalge lontkõrvaline poiss, kes on tõeline memmekas ja kaisukiisu. Heracles jäi elama samuti Tallinnasse armsa Kristini juurde, kus teda ootas ees juba suurem õde Miu

 

DGCA Macrory Hesperis - pikakarvaline, värvuselt kassikalise mustriga, sinise ja valgega poja. Hesperis on mõnusa iseloomuga poisu, kellel hakkas iga pai peale nurrumootor tööle. Hea isuga poiss kasvas pesakonna kõige suuremaks. Armas Hesperis läks elama suvepealinna Pärnusse Janne ja tema pere juurde

 

Macrory Hordeum - samuti pikakarvaline, värvuselt kreem valgega lontkõrvaline tibu. Hordeum oli pesakonna kõige pisem kiisu, kes nautis väga inimese lähedust ja kaisutamist. Nurrumootor Hordeum läks elama Elvasse toredasse peresse Aimari ja Külli juurde

 

CHA Macrory Hortensia - kolmevärviline tüdruk kikkis kõrvadega. Hortensia oli pesakonnast kõige aktiivsem ja hakkaja tüdruk, kes õpetas oma vendadele ja õdelele varakult kõike, mida kassi elus võib vaja minna. Hortenisa läks elama Tabasallu armsa Haide juurde, kus seltsiks labrador ja väike taks

 

Macrory Hyacinthella Alba - pesakonna kõige erilisem tüdruk, haruldaste silmadega ehk odd-eye. Värvuselt valge ja kikkis kõrvadega. Armas Thella läks elama Tartusse Irise juurde

 

Macrory Hyacinthus Alba - valge tüdruk lontis kõrvadega. Hyacinthus oli aktiivne tüdruk, kes oli alati platsis kui kuskil miskit toimus. Sindi läks elama Tartusse, kus tema uueks emmeks sai Helen

 

Pesakond G2 (29.03.18)

CH Rumfold Coconut Element x Macrory Theia Goldensky

Macrory Galax oli meie valik sellest pesakonnast, kes jääb tulevikus edasi aretusse. Imeilus süsimust poiss suurte oranžide silmadega. Jälgime tema arengut põnevusega. Galax elab kaasomandis Tallinnas ja sõbraks on tal juba meilt paar aastat varem ostetud kiisu!
GCA Macrory Gerbera oli pesakonna ainus tüdruk ja veel milline! Super ilus marmor kasukas, väga tihedalt volditud kõrvad ja ilmekad suured silmad. Seda kaunitari loodame tulevikus ka näitustel kohata! Gerbera läks elama Tudulinna ja tema uueks "emmeks" on Moonika.
Macrory Gladiolus oli teine must venna, samuti lontkõrvaline. Küll me valisime, keda jätta, sest mõlemad poisid on super! Selle poisi uueks nimeks sai Bob ja tema läks elama Raidi juurde Tapale.
Macrory Galanthus oli pesakonna ainus kikkis kõrvadega kiisu, kellest kasvab küll üks tohutult suur ilus poiss. Galanthus on värvuselt must valgega. Tema elab rõõmsat lemmiku elu Soomes Lea perega.

Pesakond F2 (21.03.18)

CH Silver Kristofer of Golden Neko x JCH Macrory Wendy Silversky

Macrory Flora Goldensky oli vaieldamatult pesakonna nunnupall! Esimene, kes kaissu nurruma ronis ja alalõpmata oma veidrate magamispoosidega kõik ahhetama pani. Flora elab Pirital ja tema uueks emmeks on Elisabeth, kuid rõõmu pakub ka pere pisimale. Flora on saanud oma emme megasuured ilmekad silmad ja vanaemalt kuldse täpilise kasuka.

 

Macrory Fauna Silversky oma haruldase šokolaad-hõbeda marmorkasukaga võlus samuti kõiki. Silmad tulevad ererohelised ja suured-suured. Fauna uueks perenaiseks on Helina ja nemadki elavad Pirital. Kõike head teile!

 

Macrory Ferrero Silversky on teine pesakonna haruldus, kelle nimi sobib hästi kasuka värvusega - ka tema on šokolaad hõbe marmor. Pesakonna pisipoisu. Hästi armas tups, kelle uueks elukohaks saab Monaco ja kellel uuteks mängukaaslasteks väga armsad kaksikutest tüdrukud! Ferrero uus emme on Mari. Kõike ilusat teile! Oleme äärmiselt rõõmsad, et Ferrero endale nii armastava pere sai!

 

Macrory Ferrari Silversky on imeline hõbedane marmor Scottish Straight. Armsa iseloomuga poisu, kellest kasvab väga-väga ilus kass. Need silmad ei jäta kedagi ükskõikseks! Ferrari jääb elama Tallinnasse ja tema emmeks saab Hettel.

 

Pesakond E2 (11.03.18)

CH Silver Kristofer of Golden Neko x QGC Archicass Zoomi of Macrory

Macrory Euphoria jääb elama Tallinnasse ja kasvama Margoti hooliva käe alla. Euphoria on värvuselt hõbedane täpiline valgega, šoti lontkõrvaline. Kõike head, tibulinnu!

 

Macrory Elisanthe läheb elama tiheda eluga Brüsselisse. Luca, me oleme väga õnnelikud, et tibumusi just sinu uueks lemmikuks saab! Elisanthe on värvuselt hõbedane triibuline valgega.

Macrory Erodium jäi elama Tallinnasse, kus saab nautida mõnusat lemmiku elu. Tema uueks perenaiseks on Anneli. Erdodium on värvuselt hõbedane triibuline valgega. Poiss saab ringi möllata oma kahe uue noore perenaisega, kasvõi nõrkemiseni! Kõike ilusat teile, kallikesed!

 

Macrory Ecliptum läks elama Viljandisse, kus tema uueks "emmeks" on Kaisa. Peres on ka kaks tüdrukutirtsu, kellega lõpmatuseni mängida. Eku on lühikarvaline fold, värvuselt pruun triibuline valgega.

 

2017

Pesakond D2 (10.12.17)

CH Rumfold Coconut Element of Macrory x CH Macrory Urania

Macrory Dahlia

Macrory Dahlia jäi meile kasvandusse tulevaseks aretusemaseks. Ta on hästi hea närvikavaga julge tüdruk, kel on ka väga ilusad silmad, pea ja kasukas. Loodame, et temast kasvab üks ilus emane! Dahlia on pikakarvaline fold, värvuselt sinine klassikaline valgega.

 

Macrory Dalea

Macrory Dalea oli pesakonna ainus lühikarvaline šotlane. Tema läks elama Tallinna lähedale Raido ja Teele perre, kus tal on seltsiliseks ka landseer Maya! Neist on saanud väga head sõbrad. Dalea on värvuselt pruun klassikaline valgega.

 

Macrory Darwin

CHA Macrory Darwinist kasvab üks tõeline iludus! See poiss on eriline. Värvuselt sinine valgega, pikakarvaline fold. Darwin elab mõnusat lemmiku elu Tallinnas Pireti ja Rauli peres, kus tal on ka kaks pisikest vahvat "õde", kes tema eest suure armastusega hoolitsevad. Lisaks on Darwinil oma "lemmikloomast" merisiga. :)

 

Macrory Digitalis

Macrory Digitalis on pikakarvaline must-valge fold poiss, kes elab samuti Tallinnas. Saab nautida armastavas perekonnas lemmiku elu! Tema uued emme-issi on Janar ja Mirjam. Lisaks on tal kaks lõbusat "õde-venda", kellega lõpmatuseni möllata! Digitalisega kohtume tulevikus ka näitustel, nagu kogu selle pesakonnaga!

 

   

Pesakond C2 (26.07.17)

Macrory Rhodon x CH Elizabetes Agnes Zelinda of Macrory

CH Macrory Cedrus on väga kõrge kvaliteediga poiss, kes jääb osalema ka meie aretusprogrammi, kuid elab lemmikuna Sirje armastavas perekonnas.

Macrory Cestrum on šoti lühikarvaline punane arlekiin poisu, kes läks lemmikuks toredasse perre Mai & Kari juurde Soome.

Macrory Cocos on ilus kreem valgega šoti lühikarvaline poiss, kes läks lemmiku elu nautima Soome ja tema uueks perenaiseks on Ülle.

Macrory Cullen Alba ehk Hugo on väga ilus poiss, kes läks lemmikuks Mareki perekonda Tartumaale. Loodame neid edaspidi näitusel kohata! Hugo on lumivalge pikakarvaline fold.

   

 

Pesakond B2 (06.07.17)

 Alva Viva Nafanja of Macrory x JCH Macrory Wendy Silversky

Macrory Berberis ehk nüüd Dragos elab Nõmmel väga toreda perekonnaga, kus ta uueks perenaiseks on Maria ning sõbraks bengal John!

Macrory Bellium oli pesakonna ainus kikkis kõrvadega kiisu, värvuselt pruun täpiline valgega. Poisu sai armastava perekonna Tallinnast.

Macrory Belladonna - pesakonna ainus tüdruk, haruldast hõbe marmor kilpkonn värvust. Bella elab Tallinnas kalli Triinu juures lemmikuna.

   

 

Pesakond A2 (16.06.17)

CH Rumfold Coconut Element of Macrory x CH Macrory Urania

DGCA, Aasta Kastraat 2018 Macrory Adonis oli pesakonna ainus ja eriline. Väga ilus pikakarvaline must-valge poiss. Elama läks ta Liisi ja Heiti juurde Tallinnas, kus tal on ka teraapiakassi roll.

   

 

Pesakond Z (03.05.17)

CH Macrory Galenos x QGC Archicass Zoomi of Macrory

Macrory Zeuxippus on pesakonna ainus lontkõrv, kes jäi lemmiku elu nautima Tallinnasse Kersti perekonda.

Macrory Zarex ehk nüüd Zorro elab vahvat lemmiku elu Katrini pere ja tema samojeedidega Tallinnas.

Macrory Zeuxippe osaleb edasises aretustöös teises kasvanduses. Soovime Katjale palju edu!

   

 

Pesakond Y (12.04.17)

Oscar Zanna x Macrory Theia Goldensky

Macrory Yupi Silversky on ilus hõbedane poiss, kes naudib lemmiku elu Tallinnas.

Macrory Yoyo Goldensky on šoti lühikarvaline väga haruldane kuldne marmor kiisu, kes jäi elama Eestisse toreda Martini perekonda.

Macrory Yeti Silversky läks elama Soome Mihkli perre ja naudib seal lemmiku elu koos teise ilusa valge kiisuga. Yeti on haruldane hõbedase kasukaga poiss.

 

2016

Pesakond W (WCH Ultra Infant x Macrory Theia Goldensky)

Sündinud 23.07.2016

 

Macrory Wendy Silversky oli meie valik pesakonnast ja jääb meiega! Ilus tüdruk, kes õnneks päris oma ema suured ilmekad silmad. Wendy on haruldane hõbedane point tüdruk

 

 

 

 

Macrory Webbi Silversky läks elama lemmiku elu Liis Lemsalu perekonda ja loodame, et ta pakub teile palju-palju rõõmu ja armastust! Webbi on samuti hõbedast värvi sinisilmne haruldus

 

 

Macrory Waiola Silversky läks perekonda, kus teda ootasid kaks väga vahvat poisipõnni! Ursula - loodame, et Waiola on teile armsaks pereliikmeks! Ka Waiola on hõbedane hajutatud point siniste silmadega, väike lumepall!

 

 

Macrory Wulff Silversky läks elama lemmiku elu Soome pikaaegse exoticute kasvataja Maritta juurde. Wulff oli tõeliselt suur ja ilus poiss. Loodame neid tulevikus ka TICA näitustel kohala!

 

 

Macrory Wodan Silversky läks samuti elama Soome! Tegelikult oma onu Tartaruse juurde! Loodame, et poistel on koos vahva. Aitäh sulle Johanna, et neile nii toredat kodu pakud!

 

 

Pesakond V (Macrory Rhodon x Macrory Oinone)

Sündinud 10.07.2016

 

Macrory Valtti on nagu oma vanaisa suust kukkunud ja selle suursuguse kassi auks nimetasime ka meie ainsa poisi Valttiks. Valtti läks elama Washingtoni USAs ja hakkab koos oma uue omaniku Lacyga hobi korras näitustel käima. Lacy soovis juba ammu endale näitusekastraati ja me oleme rõõmsad, et poiss nii heasse kodusse läks! Edu teile!!!

 

 

Macrory Venus oli armumine esimesest silmapilgust kui ta sündis. Sellest tüdrukust kasvas meeletult ilus ja hästi suur emane imelise iseloomuga. Venus läks elama Floridasse Ameerikas ja loodame, et ta saab seal aretusprogrammis olla väga suureks väärtuseks. Jõudu ja edu näitustel, Teresa!!!

 

 

Macrory Vesta jäi elama lemmiku elu Tallinnasse väga armsasse perekonda. Vesta on tõeline pikakarvaline kaunitar! Ja milline iseloom! Loodame, et ta toob teile palju rõõmu, Gerli! Ehk kohtume tulevikus ka mõnel näitusel! :)

 

 

Macrory Victoria läks elama lemmiku elu Tartusse. Aitäh sulle, Regina! Tal on niivõrd hea kodu ja perekond!!!

 

Pesakond U (Macrory Rhodon x Macrory Oinone)

Sündinud 22.11.2015

 

CH Macrory Urania oli meie pesakonna valik, kes jääb oma liine jätkama. Kogu pesakond oli väga hea kvaliteediga ja valikut teha oli raske, kuid Urania oli ainus tüdruk. Urania on sinist arlekiin värvust ja loodetavasti kasvab ilusaks preiliks, kes jätkab aretuses.

 

 

Macrory Uranus jäi elama Tallinnasse ja selle sinise bikolor poisi uueks omanikuks on Merilin oma perega.

 

 

Macrory Ulysses jäi samuti elama Tallinnasse väga toreda ja südamliku Edithi juurde. Loodame, et Ulysses toob palju rõõmu ja päikest. Ulysses on musta valgega šoti lontkõrvaline.

 


2015

Pesakond T (ICH Geliocats Velor of Macrory x CH Macrory Kornelia Silversky)

Sündinud 20.01.2015 

 

DGCA Macrory Theia Goldensky ehk Kuki on ilusate suurte silmadega haruldane kuldse kasukaga tüdruk - pesakonna ainus lontkõrv, kes jäi elama Sigridi armastava hoole alla Eestisse ja osaleb meie aretusprogrammis

 

 

Macrory Theseus Goldensky on vapustava mustriga pesakonna suurim kuldne poiss, kes jäi samuti elama Eestisse ja kelle uueks perenaiseks on Margit

 

 

Macrory Triton Goldensky on armsa ilmega kuldne rõõmupall, kes naudib lemmiku elu Eestimaa pinnal ja kelle uueks perenaiseks on Riin

 

 

Macrory Tartarus Goldensky läks elama Soome ja tema armastavaks perenaiseks on Johanna. Tartarus on eriti ilusate silmadega poiss, keda loodetavasti kohtame edaspidi ka näitustel

 

 

2014

Pesakond S (CH Macrory Mars x CH, LVW-13 Macrory Luna)

Sündinud 29.12.2014

 

Macrory Saturnus läheb elama väga toreda perekonna juurde, kes on meilt ka varem ühe kassipoja võtnud. Saturnus saab hakata nautima lemmiku ilusat elu!

 

 
Pesakond R (CH Macrory Mars x CH, LVW-13 Macrory Luna)
Sündinud 13.05.2014  
 

Macrory Rhodon jäi meile kasvandusse ja loodame, et temast kasvab ilus aretusisane, kes jätkaks oma kuulsate vanemate ja vanavanemate liine. Rhodon on väga hea iseloomuga poiss, kes elab kaasomandis toreda perekonna juures. Rhodon on värvuselt must arlekiin. Alustanud juba väga kõrgete näitusetulemustega.

 

 

Macrory Rhea jäi samuti elama Eestisse ja naudib mõnusat lemmiku elu Viljandi lähistel koos Kesk-Aaslaste ja teiste kassidega. Rhea on värvuselt must kilpkonn arlekiin.

 

 

Pesakond Q (ICH Geliocats Velor of Macrory x CH Macrory Kornelia Silversky)

Sündinud 28.04.2014   Pedigree

 

SGC Macrory Golden Finnish of Starlas läks elama juba meie tuttavate kasvatajate juurde Ameerikas, Dallases. Poiss on sellel mandril esimene kuldset point värvi haruldus! Oleme väga uhked ja soovime Starlale ja Paulile poisiga palju edu! Finn on esimene kasvandik, kes saavutanud kõige kõrgema Supreme Grand Champion tiitli väga varajases nooruses, samuti mitmeid võitjatiitleid üle maailma. Oleme väga uhked!

 

 

Macrory Quanita Goldensky läks elama Soome toreda perelemmiku elu. Tema uueks "emmeks" on Hevelyn. Soovime teile palju rõõmu uuest pereliikmest!

 

 

Macrory Queenie Silversky on samuti üks haruldane tüdruk, kellel värvuseks hõbe hajutatud point. Queeniest sai samuti perekonna armastatud lemmik. Täname Margitit ja kogu tema pere, et tupsule nii toredat kodu pakute! Queeniet ootas juba ees üks meie varasem kasvandik nimega Justice.

 

 

Pesakond P (QCH Absolu Surprise of Macrory x CH Absolu Winter Lady of Macrory)

Sündinud 19.03.2014   Pedigree

 

Macrory Penelope Silversky elab toredat lemmiku elu koos oma suurema "õe" Olamidega suurepärases kodus siin samas Eestis, kus neid tõeliselt armastatakse. Loodame, et ta pakub neile palju rõõmu ja armastust! Penelope on haruldane hõbe hajutatud šoti lontkõrvaline

 

 

Pesakond O (WCH Prince Florizel Kasstoria x JCH, Best Junior 2013 Macrory Maya)

Sündinud 15.03.2014   Pedigree

 

Macrory Oinone oli meie valik pesakonnast O, kes jääb osalema meie aretusprogrammi. Tüdruk on väga hea tüübiga, ilusa profilli ja suurte oranžide silmadega. Värvilt on ta must arlekiin

 

 

Macrory Okeanos oli pesakonna ainuke poiss, kes naudib lemmiku elu Eesti metsade vahel suures majas. Talle pakuvad seltsi teised kiisud, seal hulgas tema enda onu meie varasemast pesakonnast. Okeanos on väga hea iseloomuga poiss, värvuselt sinine valgega

 

 

Macrory Olamide läks koos Penelopega väga armastavasse perekonda lemmikuks, kus nende eest hoolitsetakse äärmiselt hästi ja kellele nad saavad palju rõõmu pakkuda. Olamide on samuti värvuselt sinine valgega

 

 

Macrory Olympia elab nüüd lemmiku elu armsas perekonnas, kus ta pakub rõõmu eriti lastele, kellega lõpmatult mängida. Olympia on värvuselt must valgega

 

 

Kasvandikud 2013

2013

Pesakond N (CH Macrory Endymion x CH Happy Island Jenny of Macrory)

Sündinud 18.05.2013   Pedigree

 

Macrory Nona Bluesky elab nüüd Prantsusmaal ja jätkab seal aretuses. Kasvanduse esimene point liini esindaja, super ilus tüdruk tohutu potentsiaaliga. Soovime Ghislainele palju edu! Nona on erkisiniste silmadega kilpkonn point valgega šoti lontkõrvaline

 

 

Macrory Nike läheb elama kaugele Filipiinidele, kus tahetakse meie kasside abil tõu kvaliteeti tõsta.  Nike on väga ilus tüdruk efektse kasukaga ja imelise iseloomuga. Nikele soovime ilusat karjääri ja armsaid beebisid tulevikus. Tüdruk on värvilt pruun täpiline

 

 

Macrory Neptune on pesakonna ainus poiss, suur ilus punane mõmmi. Tema õnnelikuks omanikuks sai Maret perega. Neptune naudib perelemmiku elu siin samas Eestis. Värvilt on Neptune klassikaline punane

 

 

Macrory Nora Liisa Bluesky jäi samuti elama Eestisse, meile juba armsaks saanud inimeste perre. Loodame, et ta pakub palju rõõmu igasse päeva! Nora on haruldast point & valget värvi eresiniste silmadega!

 

 

Pesakond M (SGC, ECH Kalevallafold Valtti of Macrory x WCH Violbri Xillari of Macrory)

Sündinud 18.01.2013   Pedigree

 

Macrory Mercurius läks elama perelemmikuks meie oma kodumaa metsade vahele, kus ta saab nautida loodust ja rohelust juba teise vanema kassi seltsis. Mercurius on väga vahva ja hea iseloomuga tegelane. Scottish fold, värvilt kreem hõbe arlekiin

 

 

Macrory Mars on väga ilus punane arlekiin šoti lühikarvaline poiss, kes jäi meie kasvanduse aretusprogrammi.

 

 

Macrory Maya oli meie valik pesakonnast M, kes jätkab aretustöös. Super pea ja profiiliga tüdruk. Maya jääb oma emme ja issi asemele. Maya on erilise värviga must hõbe kilpkonn arlekiin valgega, kannab pikakarvalisuse, lahjenduse ja eri värvi silmade geene

 

 

Macrory Melissa on meie pesamuna, selle pesakonna emmekas, kes sai väga õnnelikuks, sest kolis Hedi ja Jaani juurde, kus elab ka tema vanem venna Pauli! Loodame, et neist saavad suured sõbrad ja mängukaaslased! Melissa on sinine kilpkonn arlekiin

 

 

Kasvandikud kuni 2012

2012

Pesakond L (SGC Kalevallafold Valtti of Macrory x Primavera Vanessa May of Macrory)

Sündinud 11.11.2012   Pedigree

 

Kitten CH Macrory Luna jätkab meie aretusprogrammis. Luna on väga kõrge aretusväärtusega tüdruk ja loodame, et tal saab olema ka hea näitusekarjäär! Luna on sinine kilpkonn valgega

 

 

Macrory Lancelot elab Texases, USAs. Tema uueks toredaks omanikuks on Sarah ning peres veel üks vanem bobtail. Loodame, et ta pakub neile palju rõõmu! Lancelot on must valgega šoti lühikarvaline

 

 

Macrory Lucina hakkab elama kaugel Saudi Araabias printsi peres lemmikuna! Soovime neile palju edu ja loodame, et Lucina toob neile killukese päikest igasse päeva! Luna on must valgega arlekiin šoti lontkõrvaline tüdruk

 

 

Macrory Leon elab Eestis perelemmikuna ning tema uueks omanikuks on Ira. Leonil on nüüd ka vanem "õde", kellega koos mängida. Loodame, et neist saavad parimad sõbrad ja Leon pakub perele palju rõõmu! Leon on kreem valgega šoti lühikarvaline

 

 

Macrory Lalita on armas pisike ingel! Värvuselt sinine kilpkonn valgega

 

 

Macrory Liber on šoti lontkõrvaline poiss, värviks kreem valgega

 


Pesakond K (TGC Absolu Surprise of Macrory x GICH Princess Golden Mormot of Macrory)

Sündinud 03.09.2012   Pedigree

 

CH Macrory Kornelia Silversky jäi elama Soome Kätlini juurde meie kasvanduse filiaali ning jätkab tulevikus aretusprogrammis. Pisike hõbedane iludus, kes kannab väärtuslikke kulla ja point geene. Kornelia on must hõbe hajutatud fold

 

 

Macrory Khalilah Silversky arenes uskumatult ilusaks printsessiks. Tema jätkab aretuses Rootsi kasvanduses. Tüdruk on ilusa mustriga hõbedase kasuka ja roheliste suurte silmadega. Soovime Michelle'le jõudu ja edu näitustel ning aretuses!

 

 

Macrory Kalliope Silversky elab Taavi ja tema vahva perekonnaga kodusel Eestimaal ja naudib perelemmiku elu. Kalliope on ilus hõbedane foldi preili roheliste silmadega

 

 

Macrory Kasimir Silversky läks elama Kätlini vanemate juurde Tartusse. See poiss on väga ilusa mustri ja roheliste silmadega. Väike lumeleopard.

 


Pesakond J (SGC, ECH Kalevallafold Valtti of Macrory x Barselona Primavera of Macrory)

Sündinud 24.08.2012   Pedigree

 

Macrory Justice elab hästi toreda perekonnaga Haapsalus, kus tema perenaiseks on Margit. Justice'il on peale perelemmiku ülesande täita ka teraapia-kassi roll, sest nende peres kasvab autistist tüdrukutirts. Loodame, et Justice'ist saab talle parim sõber ja kaaslane!

 

 

Macrory Juliet elab rõõmsat perelemmiku elu Soomes ja kasvanud on temast tõeline iludus. Julietil on väga hea perekond Ilisson, kes tema eest hoolitseb. Aitäh!

 

 

World CH, Silver Master Macrory Jupiter Alba elab hästi südamliku daami Inese ja tema abikaasa juures Lätis. Jupiterist kasvab kindlasti suur ja ilus poiss, kes oma väga eriliste siniste silmadega pilke püüab. Jupiteri võime tulevikus leida üle Baltikumi paljudel näitustel - eesmärgiks World Champion tiitel!

 

 

Macrory Julius Alba uueks toredaks omanikuks on Maris ja poiss elab nüüd õnnelikku kodulemmiku elu Tartus. Meie väike musimumm on oma eri värvi silmadega suur haruldus. Soovime teile palju päikest!

 

 

Macrory Juno Alba jäi elama meile lähedale oma kodumaale. Juno uueks perekonnaks on hästi rõõmsameelsed ja lahked inimesed, kus tal on ka kaks pisikest uut peremeest. Soovime jaksu ja jõudu kasvamisel!

 

 

Macrory Julienne jäi elama meile siia Eestimaale ja tal on super tore uus kodu koos perega, kellele rõõmu valmistada. Jõudu ja päikest!

 


Pesakond I (TGC Absolu Surprise of Macrory x Kleopella Silver Mormot of Macrory)

Sündinud 03.07.2012   Pedigree
 

 

Macrory Isolde Silversky on ilus hõbedane tüdruk, kes elab Filipiinidel täielikus paradiisis ja jätkab aretuses Francise hooliva käe all. Soovime neile jõudu ja jaksu! Isolde on scottish fold, hõbedane täpiline roheliste silmadega

 

 

Macrory Isabel Silversky läks elama meile lähedale Soome väga toreda uue omaniku Andi juurde elama. Meie pisike lumehelbeke Isabel on scottish fold, hõbe hajutatud roheliste silmadega

 


Pesakond H (SGC, ECH Kalevallafold Valtti of Macrory x WCH Violbri Xillari of Macrory)

Sündinud 07.04.2012   Pedigree

 

Macrory Hermione of Celtic Folds elab Louisianas, USAs ning temast saab tulevane näituse- ja aretuskass. Hermionel on väga väga ilus kodu ja armastav pere. Monette - soovime sulle palju õnne ja edu meie pisipupsiga! Hermione on scottish fold, blue torbie harlequin

 

 

Macrory Hermes on üks haruldane poiss! Tõeline top show klassi kass efektsete eri värvi silmadega. Temal on väga soe ja armastav pere siin samas Eestis ja temast saab üks edukas näitusekass kohe kindlasti. Nii nagu kogu pesakonnast, kasvab ka Hermesest kindlasti suur suur poiss. Edu Hermesega ja suur aitäh, et niivõrd toredat elu meie poisile pakute, Triin & Silver! Hermes on scottish fold, blue van with odd eyes.

 

 

Macrory Herakles - pesakonna memmekas. Kõige jutukam pisike poiss :) Temast kasvas tõeliselt hea kvaliteediga show klassi kiisu, kes elab nüüd ilusal Tenerife saarel! Täname Andreat, kes talle unelmate elu pakub ja soovime teile ka edukat näitusekarjääri! Herakles on scottish fold, red tabby/white

 

 

CH Macrory Harmonia - läks Bonnevie kasvandusse kaugele Filipiinidele. Soovime palju edu! Sellel tüdukul energiast juba puudu ei tule ja uusi mõtteid on ta peake kogu aeg täis. Samal ajal võib ta olla ka täielik ingel, kes pühendub ainult sulle. Harmonia on scottish straight, blue/white

 


Pesakond G (Ambercat's X-Cellent of Macrory x Macrory Bam Bam)

Sündinud 19.02.2012   Pedigree

 

Macrory Gaia jääb meie aretuseks. Nii Gaial kui ka tema vendadel on kõigil ilusad ümarad pead, lühikesed ninad ja korrektne hambumus. Meie pisike lootus väärtusliku genofondiga. Gaia osales Expressions 2012 suvekollektsiooni kampaanias koos Lenna Kuurmaga. Gaia on scottish straight longhair, black smoke harlequin.

 

 

Macrory Galilei of Kalevallafold elab Venemaal meie hea sõbra ja kasvataja Larisa juures. Tema kasvandus on tuntud kõrge kvaliteedi poolest ja oleme õnnelikud, et meie poiss saab seal oma näituse- ja aretuskarjääri alustada! Edu!!! Galilei on scottish fold, cream bicolor

 

 

Macrory Galenos jäi meiega ja osaleb tulevikus aretustöös. Tema elab kaasomandis Liina juures - tulevane veterinaar. Oleme väga õnnelikud, et poisil on niivõrd armastav kodu! Galenos on juba väikesest peale superstaar, temast sai 2012 Expressionsi reklaamkass, kus ta poseeris plakatitel koos Lenna Kuurmaga. :) Galenos on scottish straight longhair, red tabby harlequin

 

 

Macrory Galileo elab Soomes koos hästi toreda perega. See poiss oli meil eriline memmekas, kes tahtis ainult hellust ja süles olla. Täname perekonda Lemsberg, kes poisile toreda pere andsid! Galileo on scottish straight longhair, cream tabby harlequin

 

 

2011

Pesakond F (QGC Waterdew Fireball of Macrory x CH Sharm Fold Bella of Macrory)

Sündinud 28.08.2011   Pedigree

 

ICH Macrory Fergus MacRoth of Marmorensy läks elama meie lähedale Lätti. Poiss on suure tulevikulootusega ameerika tüübiga aretusisane ja elab nüüd kuulsas kasvanduses Marmorensy. Soovime Zhanetale edukat näitusekarjääri ja ilusaid beebisid Ferguselt tulevikus! Fergus on scottish fold, brown mackerel /white

 

Pesakond E (SGC, ECH Kalevallafold Valtti of Macrory x GICH Princess Golden Mormot of Macrory)

Sündinud 16.08.2011   Pedigree

 

TGCA, Eesti Võitja 2012 Macrory Erebos elab väga toredas perekonnas Tallinna lähedal. Tal on väga hea tüüp, lühike nina, ilus profiil ja pikk painduv saba. Juba esimesel näitusel võitis Best Of Best koha! Erebos on scottish fold, brown marbe/white

 

 

Macrory Elektra jäi elama Eestisse. Selle pesakonna üks iludustest, keda ootame kindlasti tulevikus ka näitustel laineid lööma! Tema sai endale samuti super kodu! Oleme väga õnnelikud ja soovime edu tulevikuks! Elektra on scottish fold, brown spotted /white

 

 

Macrory Eudora Silversky läks elama Venemaale ja sai endale väga armastava perekonna! Eudora läks lemmikuks. Eudora on scottish fold, black silver spotted /white, haruldaste roheliste silmadega

 

Macrory Elaine Silversky leidis endale väga väga toreda kodu Tallinnas, kus tal kaks pisikest perenaist ka. Elaine oli pesakonna suurim kiisu väga hea potentsiaaliga ja veel parema iseloomuga. Elaine on scottish straight, black silver spotted /white, haruldaste roheliste silmadega

 

 

Macrory Endymion jäi meile aretusse ja elab koos hästi toreda kaasomaniku Hermeli ja tema perega. Väärtuslik poiss, kes kannab ka point ja diluted geeni. Tõeline musu! Ennu on scottish straight, black golden spotted tabby/white

 

Pesakond D (Ambercat's X-Cellent of Macrory x Barselona Primavera of Macrory)

Sündinud 25.07.2011   Pedigree

 

Macrory Dione jäi elama Eestisse. Tema väga toredaks uueks omanikuks on Vello ja terve armastav perekond. Dione on tõeline leedi, kellel on super iseloom ja välimus. Tulemas on üks kaunitar, kellele soovime edu ka näituseringis! Dione on scottish straight longhair, blue-cream /white

 

 

Macrory Daphne on väga hea ameerika tüübiga ilus tüdruk võrratu iseloomuga, kes läheb aretusse Prantsusmaale koos Camille Monet'ga. Tema uueks omanikuks on Fabien. Soovime jõudu ja edu! Daphne on scottish straight longhair, blue-cream /white

 

 

Macrory Daidalos on igavesti armas poiss, kes jäi elama Eestisse ja naudib kodulemmiku elu. Daida on scottish fold longhair, white with orange eyes

 

 

Macrory Dana Albidus on ilus lumivalge tüdruk, kes jäi elama Eestisse väga toredasse Uustalude perekonda. Tal palju uusi pereliikmeid, nii inimeste kui koerte näol. Dana on scottish straight, valge, oranžide silmadega

 

Pesakond C (SGC, ECH Kalevallafold Valtti of Macrory x WCH Violbri Xillari of Macrory)

Sündinud 07.07.2011   Pedigree

 

Macrory Camille Monet on üliharuldaste silmadega (üks erksinine ja teine oranž) tüdruk, ilus show klassi kiisu, kes läheb elama Prantsusmaale ning jätkab aretuses. Soovime Fabienile edu ja õnne! Camille on scottish fold, black tortie/white, odd-eye

 

 

Macrory Charlotte Mercier (Lotte) elab Soomes, kus tema väga lahkeks uueks perekonnaks on Kersti ja Harri. Charlotte on tõeline top-show klassi kiisu, keda ootab kõrgelennuline karjäär. Selle pesakonnani parim kass, kes meil sündinud. Lotte on suur tüdruk hea iseloomuga. Charlotte on scottish fold, blue-creme tortie/white

 

 

Macrory Claude Monet (nüüd Valentino) elab Ameerikas Los Angelesis Hollywoodis oma super toreda omaniku Deborah juures. Claude on kõrvatipust sabaotsani ära hellitatud poiss. Claude on scottish straight, red tabby/white

 

 

Macrory Chagall Marc (nüüd Cicero) elab Tallinnas ning tema väga toredaks omanikuks on Anastassia. Chagalli näeme tulevikus ka näitustel. Pesakonna suurim poiss! Chagall on scottish fold, red tabby/white

 

 

Macrory Cézanne Paul elab Tallinnas väga toredas peres ja tema uueks "emmeks" on Hedi. Paul oli vahva iseloomuga pesakonna memmekas ja oleme kindlad, et temast tuleb suurepärane lemmik! Pauli on scottish straight, cream/white

 

 

2010

Pesakond B (GICH Marmorensy Osher Mon Ami x CH Sharm Fold Bella of Macrory)

Sündinud 15.11.2010   Pedigree

 

Macrory Bam Bam jäi meile aretusprogrammi. Ta on suurepärane kass hea iseloomu ja väärt genofondiga. Juba esimene pesakond oli tal kõrgeima klassiga. Meie tupsu!

 

 

Macrory Big Ben elab Pärnus Siiri ja tema perekonna juures. Benno oli pesakonna kõige nunnum tibu, pisike emmekas. Big Ben on scottish fold, brown tabby van.

 

 

TGCA Macrory Big Boss elab Tallinnasse väga toredas ja ülihoolitsevas perekonnas. Big Boss oli pesakonna kõige suurem poiss. Show klassi kiisu, kes on saavutanud väga häid tulemusi näitustel. 2011.a. V parim Scottish Fold Kitten maailmas! Big Boss on scottish fold, black van.

 

 

TGCA Macrory Bon Bon - pesakonna kaunitar. Bonni on hea temperamendiga tõeliselt ilus kiisu. Seda värvi kassid toovad majja rikkuse ja õnne. Bonnil nagu tema vendadelgi, on suurepärased kõrvad, lühike nina ja ilus muster. Bonni elab Kiilis armsate Mariti ja Rauli juures. Väga kõrge klassiga kiisu - MAAILMA parim Scottish Fold Kitten 2011!
Bon Bon on scottish fold, tortie bicolor.

 

Pesakond A (WCH Illary Archicass x WCH Violbri Xillari of Macrory)

Sündinud 28.07.2010

 

SGCA Macrory Avalon elab väga õnnelikult ja täiesti ära hellitatult Tallinnas Reeda, Riho ja suure "venna" Siberi metskass Miku The Barbarianiga. Avalon on Scottish Fold Longhair, brown spotted tabby bicolor. Võitis juba beebi ja kassipoja klassis mitu suurt näitust. Avalon naudib edasi kastreeritud lemmiku mõnusid süües, magades ja mängides!

 

 

Macrory Aragon leidis väga toreda kodu Tartus. Tema uueks perenaiseks on Tiiu. Aragon naudib samuti kastreeritud lemmiku elu. Aragon on Scottish Straight Longhair, blue tabby bicolor. Ta oli pesakonna kõige suurem beebi, kes sõi kõigi teiste toidu ära. Hästi tore poiss, kellest nüüdseks on kasvanud imeline ja suur kass.